
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 27 nF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating | 6.3 V |
| Tolerance | 10 % |
| Dielectric | X7R |
| Packaging | Reel |
Stock: 124
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02022
Ext.Price$0.02022
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02022 | $0.02022 |
| 10 | $0.01011 | $0.10110 |
| 50 | $0.00778 | $0.38900 |
| 100 | $0.00689 | $0.68900 |
| 500 | $0.00611 | $3.05500 |
| 1000 | $0.00569 | $5.69000 |
| 3000 | $0.00530 | $15.90000 |
| 5000 | $0.00494 | $24.70000 |
| 10000 | $0.00461 | $46.10000 |
| 30000 | $0.00422 | $126.60000 |
| 50000 | $0.00386 | $193.00000 |
